שמורת האלמוגים באילת

שמורת האלמוגים באילת

אילת היא עיר הנופש הרשמית של ישראל ואלפי ישראלים נוהרים אליה. אולם, אילת היא גם בירה ישראלית במה שנוגע אל ספורט מוטורי – בזכות המדבר וההרים המקיפים אותה, יש בה מסלולי נהיגה מאתגרים ומהנים המתאימים לנהגים בכל רמות הנהיגה, וגם בירה עולמית במה שנוגע לצלילה וביולוגיה ימית. לא רק המצפה התת-ימי, גם שמורת האלמוגים היא מקום מהנה במיוחד לבקר בו. ולמה לא לשלב בעצם?

שמורת האלמוגים וטיולי ג'יפים

זה אולי נשמע כאוקסימורון או פרדוקס המשלב צלילה עם ספורט מוטורי, אולם מה יכול להיות מהנה יותר משילוב של צלילה – עם מסיכה ושנורקל בלבד – בשמורת האלמוגים המפורסמת של אילת, ליהנות מהמים הקרירים והנעימים, כמו גם מהנופים המדהימים של מדבר אילת ובשני המקרים בדרכים שונות ומיוחדות. ההגעה אל שמורת האלמוגים לא חייבת להתבצע בדרך הישרה, הרי זאת משמעות הטיול: טיולי ג'יפים באילת, אשר בדרך עוברים בשמורת האלמוגים מאפשרים לכם ליהנות משילוב ייחודי של חוויות שונות.

ספורט מוטורי מאתגר ומהנה

חשוב לעמוד על כך שג'יפים בנהיגה עצמית, במסגרת טיולי ג'יפים באילת, היא לא "סתם" נהיגה, אלא מדובר בספורט מוטורי, אשר דורש לא מעט ריכוז ויכולת מצד הנהג. אומנם ישנם מסלולי טיולים בג'יפים המותאמים לכל רמות הנהיגה, ממתחילים ועד למומחים, אולם כולם דורשים מידה רבה של ריכוז ותכנון בנהיגה. במקרים מסוימים, אף ייתכן כי תידרש יכולת אלתור.

נגישות