פארק הצפרות באילת

פארק הצפרות באילת

ישראלים רבים נוהרים בימים אלה לכיוון אילת, משהחל הקיץ ואף החופש הגדול החל. אחת הדרכים הטובות ביותר לגוון את הנופש באילת היא באמצעות שילוב של טיולים באתרים שונים ובאטרקציות שיש באילת. טיולי ג'יפים במדבר – בנהיגה עצמית, כמובן – הם אחת החוויות המועדפות והטרנדים הלוהטים של קיץ 2012 בקרב המבקרים באילת. שילוב של טיול ג'יפים באילת עם ביקור בפארק הצפרות הוא חוויה מעניינת המשלבת ספורט מוטורי וטבע בצורה מיוחדת במינה.

מה מציע פארק הצפרות?

בפאר הצפרות אפשר למצוא פארק גדול ורחב ידיים בו משתכנות ציפורים רבות העוברות במקום בעונות המעבר ובתקופת הנדידה של הציפרים. הרבה מהציפורים נשארות במקום בזכות המים הרבים הנמצאים בה, שמועבירים ממערכת טיהור שפכים לצורך השקיית הצמחייה שם. הציפורים נחות שם ואוגרות כוחות לקראת המשך הנדידה צפונה או דרומה. שטח הפארק משתרע על פני כ-2,000 דונם, מה שהופכים את הפארק למקום אידאלי לשילוב עם טיולי ג'יפים

ספורט מוטורי כמו שלא הכרתם

טיולי ג'יפים במדבר בנהיגה עצמית הם חוויה מיוחדת במינה. הנהיגה בג'יפים יוצרת חיבור בין הנהג לשטח באופן שלא הכרתם. הטיולים דורשים מידה רבה של תכנון ויכולת נהיגה, כמו גם יכולת אלתור בשטח. החוויה משלבת בצורה אופטימלית בין טבע, צפרות וספורט מוטורי.

נגישות