נחל שלמה באילת

נחל שלמה באילת

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים לטייל באיזור אילת עם טיולי ג'יפים במדבר. טיולים במדבר בג'יפים בנהיגה עצמית מהווים חוויה מיוחדת במינה ומהנה במיוחד. אפשר לטייל עם המשפחה כולה ולהפגיש את המשפחה כולה עם הטבע עוצר הנשימה של אילת – באופן שונה לחלוטין מכפי שעשיתם עד כה. אחד האתרים היפים ביותר לטיולי ג'יפים כאלה הוא נחל שלמה, המהווה מקום אופטימלי הן עבור נהגי-שטח חדשים והן עבור נהגי שטח ותיקים.

נהיגת שטח היא ספורט של ממש

חשוב לעמוד על כך כי נהיגת שטח, עם ג'יפ חזק, חדיש וטוב ככל שיהיה, איננה כנהיגה בכביש. המדובר בנהיגה מאתגרת מאוד, הדורשת מהנהג לא מעט יכולת נהיגה, עירנות והבנה של תנאי השטח, כמו גם האופן הטוב ביותר לעבור את המכשולים השונים שעומדים בדרככם. במידה רבה, מדובר באתגר ולכן מה הפלא שמתייחסים אליו כאל ספורט. ג'יפים בנהיגה עצמית אינם טיול של ישיבה במזגן, אלא חוויה מאתגרת ומהנה במיוחד.

איזור נחל שלמה והרי אילת

איזור נחל שלמה הוא בין מסלולי הטיולים המועדפים עבור טיולי ג'יפים באילת. הסיבות לכך מגוונות, אולם בין היתר הדבר נעוץ בכך שדרך נחל שלמה ניתן להגיע אל איזורים בהרי אילת מהם ניתן להשקיף על העיר והאיזור כולו ובנוסף, בכך שנחל שלמה מהווה מסלול נעים ויפה בפני עצמו. ניתן לראות את השפעות הטבע על הסלע המדברי ואם אתם חדי עין במיוחד, תוכלו למצוא חיים בין הסלעים המדבריים.

נגישות