כהן קרוואנים באילת

ספינת זכוכית באילת
מאי 15, 2018
בננה כפולה באילת
מרץ 19, 2019

כהן קרוואנים באילת

אם אתם רוצים לנפוש באילת באופן ייחודי מומלץ לכם לשקול בחיוב נופש בקרוואן באילת. קרוואן באילת יאפשר לכם נופש על חוף הים האדום בתנאים של בית מלון אבל בהתאמה אישית. למעשה, נופש בקרוואן באילת הוא כמו כל נופש מפנק אחר באילת רק על גלגלים.

קרוואן באילת מצויד בכל הדרוש לנופש המושלם : מיטות בגדלים שונים, מצעים, שולחנות, כסאות. עם זאת, נופש בקרוואן באילת מאפשר לכם לנפוש באופן המתאים לכם מבחינת מיקום ותפריט.

  • מיקום – הודות לניידות של הקרוואן תוכלו ולהינות מכל שיש לעיר להציע מבלי להשתקע במקום אחד. בנוסף, תוכלו להינות מהאקלים של אילת ישירות כי בקרוואן יש אוהל קיץ שנסגר.
  • תפריט – הקרוואן מצויד במטבח ובכלי בישול שונים שיאפשרו לכם להכין את האוכל האהוב עליכם, למשל : מנגל, מיקרוגל, כירות גז ומכונת אספרסו.

וכמובן – הקרוואן מותאם לעיר אילת מבחינה אקלימית והוא מצויד במזגן שמחויב בחום האילתי. ככה החופשה שלכם תהיה מפנקת במיוחד גם בשיא החום והיובש של אילת, למשל בחודשי הקיץ העמוסים.

בשורה התחתונה, נופש בקרוואן באילת מאפשר לכם נופש בתנאים של בית מלון רחוק מהבית. ככה תוכלו ליהנות מהים, המדבר ומחופי אילת בקרבה מקסימלית ביום ובלילה הודות לתאורה חיצונית, גנרטור ודשא סינתטי.

לסכום – נופש בקרוואן באילת מאפשר נופש מושלם כל עונות השנה עם כל הפינוקים של מלון. ככה הנופש שלכם יהיה ייחודי ושקט במיוחד ויותאם לכם אישית

 

להזמנות התקשרו 053-7889554

נגישות