אילת, על גבול ירדן

אילת, על גבול ירדן

ישנה הרבה ביקורת על השלום הקר עם מצרים וגם על השלום עם ירדן, אולם אחד המקומות בהם ברור כי כולנו נהנים מהסכם השלום הוא הגבול של אילת. אילת מהווה צומת משולשת של גבולות בין ישראל, מצרים וירדן. הנסיעה בג'יפים בנהיגה עצמית היא חוויה משחררת ונעימה שתאפשר לכם ליהנות מהסכם השלום בצורה שלא חשבתם שתיהנו בה.

איזורי טיול באילת – עם ג'יפים בנהיגה עצמית

זה אחד הטרנדים הלוהטים של השנים האחרונות ומסתמן גם ככזה בקיץ 2012. אין זה סוד כי טיולי ג'יפים הם חוויה מיוחדת במינה המאפשרת לכם לטייל בטבע באופן שונה לחלוטין מכפי שהכרתם עד עכשיו: מעברים מסוכנים, שבילי עפר מאתגרים, נסיעה בואדיות ועוד. יותר ויותר ישראלים המבקרים באילת בוחרים לקיים טיולי ג'יפים באילת וליהנות מהנופים המדבריים המיוחדים של אילת בצורה שונה לחלוטין מכפי שעשו לפני כן.

לא רק נחל שלמה

בניגוד למסלולי הטיולים הרבים שלוקחים אתכם אל הרי אילת ובפרט לאיזור נחל שלמה, הרי שנסיעה דווקא באיזור גבול ירדן יכולה להיות מעניינת ומהנה במיוחד. באיזור זה, הגבול שקט במיוחד ואתם יכולים ליהנות מחוויית נהיגה נעימה בג'יפים. חשוב לציין, כי המדובר בג'יפים בנהיגה עצמית, כך שאין לכם נהג שייעשה עבורכם את המעברים הקשים, אולם – זה כל הכיף.

נגישות